0% Ładowanie...

RECEVENT partnerem Tygodnia Lasów FSC® 2022

Od 24 do 30 września RECEVENT z dumą uczestniczy w Tygodniu Lasów – akcji organizowanej przez Forest Stewardship Council® (FSC).

Autor:

Marta Wasilewska

Marketing Manager

Kampania podkreśla wartość lasów i to, jak wybieranie produktów pochodzących ze zrównoważonych źródeł może pomóc w zachowaniu lasów dla przyszłych pokoleń.

Tematem przewodnim tegorocznej kampanii jest „Wybierz lasy. Wybierz FSC.” Wybierając produkty z certyfikatem FSC, pomagacie chronić lasy i wszystkie organizmy, którym lasy zapewniają schronienie.

Lasy odgrywają kluczową rolę w przeciwdziałaniu zmianie klimatu i podtrzymaniu bioróżnorodności. Wiele produktów i przedmiotów codziennego użytku jest wytwarzanych z surowców pochodzących z lasów. FSC promuje zrównoważoną gospodarkę leśną, aby chronić lasy, jednocześnie pozwalając ludziom korzystać z ich dobrodziejstw. FSC tworzy ramy dla najbardziej wymagającego i wiarygodnego systemu certyfikacji lasów na świecie, ciesząc się zaufaniem organizacji pozarządowych, firm i konsumentów, pomagając chronić lasy dla wszystkich, na zawsze.

RECEVENT wspiera odpowiedzialne zarządzanie lasami na świecie poprzez uzyskanie certyfikatu FSC® C174262.

Bądź częścią zrównoważonej zmiany i pomóż dbać o lasy.

Zapytaj o nasze certyfikowane plakaty billboardowe i CTL na: zapytajmnie@ekoposter.pl