Najskuteczniejsze kampanie billboardowe to te, których nośniki dostosowane są wyłącznie do Twojego biznesu i grupy docelowej. Analizy codziennych migracji ludności i natężenia ruchu pozwalają wskazać punkty na mapie o najwyższych zasięgach odbiorców.
Zapytaj o cenę
Akwizycja

Dedykowane klientowi tablice reklamowe

Dedykowana sieć nośników billboardowych oraz tabliczek kierunkowych zapewnia stały kontakt Twojej firmy z konsumentami. Dzięki billboardom dowiedzą się o nowościach i promocjach, a tablice kierunkowe bezbłędnie doprowadzą ich do punktu sprzedaży czy usługowego.

Podeście holistyczne

Zakres współpracy

Analiza topografii miasta

Wyznaczenie punktów zapewniających największą widownię.

Obsługa administracyjno-prawna

Załatwiamy za Ciebie pozwolenia, umowy, czynsze.

Akwizycja lokalizacji

Poszukiwanie i pozyskiwanie gruntów pod budowę nośników reklamowych.

Montaż nośników

A następnie ich obsługa: wyklejanie tablic, relokacje.

Serwis nośników

M.in. wymiana ekranów czy ram.
benefity

Pytasz o korzyści?

Sieć nośników na wyłączność.

Zakup lub stały wynajem w kluczowych dla Twojego biznesu lokalizacjach.

Stała ekspozycja reklam.

Nieustannie informujesz o promocjach i nowościach, nie tracąc najlepszych lokalizacji, co może się zdarzyć przy wynajmie.

Kompleksowa usługa,

dzięki której oszczędzasz czas i budżet reklamowy.

Porozmawiajmy
o szczegółach.

Zapytaj o nośniki dla swojej fimy!

Sprawdź ceny

Budowa nośników OOH

Nośniki reklamowe w przestrzeni outdoorowej to przede wszystkim tablice reklamowe. Łatwo wskazać miejsca ich dużego nagromadzenia – trasy wlotowe do miast, główne arterie w aglomeracjach. Tymczasem odpowiedni dobór lokalizacji jest jednym z kluczowych aspektów kampanii reklamy zewnętrznej. Nie liczy się tu tak bardzo ilość, jak jakość. Billboard w kluczowej dla Twojego biznesu lokalizacji ściągnie więcej klientów niż kilka tablic reklamowych prezentowanych w przypadkowym, ale często uczęszczanym miejscu. Dlatego nasze propozycje na umiejscowienie tablic reklamowych zawsze podpieramy analizą topografii miasta oraz usytuowaniem punktów konkurencji.

Kampanie wizerunkowe i produktowe wspieramy komunikacją kierunkową. Przekierowujemy ruch pieszy i samochodowy prosto do Twojej firmy.

Bannery reklamowe, tablice billboardowe oraz tablice kierunkowe tworzą razem sieć nośników, która pozwala na promocję marki, usług, produktów oraz pokierowanie klientów wprost do twojej firmy.