Realizacja ogólnopolskich kampanii reklamowych dzięki ponad 290 ekipom montażowym w całej Polsce to dla nas kwestia kilkudziesięciu godzin. Aplikacja raportująca postępy w wyklejaniu pozwala śledzić przebieg realizacji w czasie rzeczywistym.
zapytaj o ceny
wyklejanie tablic

Zapytaj o dowolny region

Realizujemy największe kampanie billboardowe w Polsce, wyklejając w przeszło 7 tys. tablic tygodniowo. Rozbudowana sieć ekip montażowych w każdym zakątku Polski pozwala nam w ekspresowym tempie realizować też mniejsze zamówienia - na kilka czy kilkanaście nośników.

Podejście holistyczne

Zakres oferty

Pliki graficzne

Projektowanie plakatów / przeformatowanie / prepress.

Druk

Ekologiczny druk wielkoformatowy tuszami wodnymi.

Wyklejanie tablic billboardowych

Montaż reklam reklam w całej Polsce dzięki 290 ekipom w terenie.

Audyt techniczny nośników reklamowych

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje tablice billboardowe nadal są w dobrym stanie technicznym, możesz nam zlecić specjalistyczny audyt.
benefity

Pytasz o korzyści?

Gwarancja terminowości i jakości,

dzięki największym zasobom na rynku.

Pełna kontrola

czasu, jakości wyklejenia, częstotliwości czyszczenia.

Wzrost sprzedaży,

dzięki promocjom produktowym i kampaniom wizerunkowym.

Porozmawiajmy
o szczegółach.

Wyceń kampanię w swoim regionie
lub w całej Polsce.

zapytaj o ceny

Wyklejanie tablic

Wyklejanie tablic billboardowych w całej Polsce to nasza specjalność. 15-letnie doświadczenie i rozbudowana sieć montażystów pozwalają nam realizować cykliczne kampanie z przeszło 7 tysiącami nośników tygodniowo.

Plakaty wyklejane na tablicach są drukowane na specjalistycznym papierze – tzw. bluebacku – który jest odporny na warunki atmosferyczne – także silne deszcze.

Zaleca się wymianę plakatów billboardowych cyklicznie, np. co drugi tydzień, ale wynika to przede wszystkim z planów promocyjnych, gdyż sam plakat i zastosowany klej zapewniają kilkumiesięczną trwałość reklamy billboardowej.