Stworzenie systemu tablic kierunkowych sprawi, że konsumenci bez problemu trafią do Ciebie, by dokonać zakupów. Dzięki dobrze zaprojektowanej komunikacji w outdoorze przekierujesz do siebie ruch z głównych tras samochodowych oraz pieszych, a także spod punków sprzedaży konkurencji!
zapytaj o ceny
Metodologia pracy

Projektowanie komunikacji kierunkowej…

Analiza topografii i infrastruktury miasta, lokalizacji punktów sprzedaży Twoich oraz konkurencji i natężenia ruchu pozwala nam wyznaczyć punkty w przestrzeni miejskiej o największym zasięgu i najczęstszym styku odbiorców z tablicą reklamową.
Po dokonaniu analizy rekomendujemy lokalizacje dla tabliczek i billboardów przekierowujących ruch pieszy i samochodowy do punktów sprzedaży.

Podejście holistyczne

Zakres współpracy

Analiza

Topografii miast i natężenia ruchu w określonych lokalizacjach.

Akwizycja

Pozyskanie najlepszych lokalizacji.

Obsługa administracyjno-prawna

Uzyskanie wymaganych pozwoleń.

Produkcja i montaż

Formaty tablic dostosowane do tempa poruszania klientów (ruch pieszy / samochodowy; trasy szybkiego ruchu / w terenie zabudowanym).
benefity

Pytasz o korzyści?

Zyskujesz nowych klientów

wśród mieszkańców miasta oraz przejezdnych.

Zapewniasz stały kontakt z marką

szerokiej publiczności - nawet 80% mieszkańców danego regionu.

Oszczędzasz czas i budżet

dzięki kompleksowej usłudze (od projektowania komunikacji po serwis tablic reklamowych)

Porozmawiajmy
o szczegółach.

Nie pozwól, by Twoi klienci do Ciebie nie trafili!

sprawdź ceny

Komunikacja kierunkowa w miastach i nie tylko…

Nawet najlepsza oferta Twojego sklepu czy salonu to za mało, by zdobyć klientów. Interesanci muszą przede wszystkich do Ciebie trafić! Tablice reklamowe z komunikatami kierunkowymi to najlepszy sposób, by poinformować klientów o otwarciu punktu sprzedaży czy usługowego, ale także o jego istnieniu!

Ściągnij mieszkańców Twojego miasta, przejezdnych oraz klientów konkurencji do siebie.

Kluczowy jest dobór formatów tablic reklamowych oraz ich rozmieszczenie, dlatego tak ważny jest tu etap planowania i analizy.

Wsparcie komunikacji kierunkowej reklamą wizerunkową oraz produktową wpłynie bezpośrednio na wzrosty sprzedaży. Reklama na billboardach, dzięki stałej obecności w przestrzeni miejskiej, sprawi, że nie dasz o sobie zapomnieć!